1. HABERLER

  2. GENEL

  3. Bahçeli; Koltuk Benim, Koltuğu Kaptırmam Dedi!
Bahçeli; Koltuk Benim, Koltuğu Kaptırmam Dedi!

Bahçeli; Koltuk Benim, Koltuğu Kaptırmam Dedi!

HABEROLA.COM-Aslında tam olarak başlıktaki gibi demedi de Bahçeli, aşağıdaki açıklamaları öyle yorumlanabilir. Oysa kendine güveniyorsan çıkarsın...

A+A-

HABEROLA.COM-

Aslında tam olarak başlıktaki gibi demedi de Bahçeli, aşağıdaki açıklamaları öyle yorumlanabilir. Oysa kendine güveniyorsan çıkarsın delegelerin önüne, indirin indirebiliyorsanız der, koltuğunu sağlamlaştrırsın. Ama hayır, Bahçeli öyle yapmıyor. Muhalifleri ihraç silahıyla vuruyor, mahkemelerden kararlar çıkartıp kurultayı engellemeye çalışıyor. Ve memleketin en komik partisi olan MHP hızla memleketin en acınası partisi haline dönüşüyor.

Kurultay bilmecesi ile iyice eğlenceli bir yer haline gelen MHP'nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "15 Mayıs’ta Olağanüstü Büyük Kurultayımız yoktur. Bu davaya gönül vermiş hiçbir kardeşim okyanus ötesi merkezli oyunun figüranı haline gelmemeli, sözde kurultay tuzağına düşmemelidir. MHP’yi kaos içerisinde göstermek, MHP’yi engellemeye çalışmak bedel ve vebali ağır bir teşebbüstür. Buna da göz yumulmaz." değerlendirmesinde bulundu.

ŞEHİTLER GELİYOR NEYİN KONGRESİ!

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre Bahçeli'nin açıklamaları şöyle:

Şehitler kervanı durmuyor, devamlı yenilerini alarak ilerliyor. Bu esnada milletçe kahroluyor, acıdan acıya koşuyoruz.

Bugün Hakkâri Çukurca’dan sekiz kahraman askerimizin şehit haberini derin bir üzüntü ve vicdan azabıyla aldık. Yani ağıtlar devam ediyor.

Nerede son bulacak bu kanlı ve vahşi saldırılar? Hangi sabah umutla gözlerimizi açacak, huzur ve saadet bulacağız? Çok merak ediyorum.

Terörizmin alçak eylemlerini lanetliyor, şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Hepimizin başısağolsun diyorum.

MHP'Yİ KONGRELERLE BOĞAMAZSINIZ!

Türkiye bir ayağı bölgesel diğer ayağı küresel zeminde bulunan düşmanlık ve terörizm kuşatmasıyla boğuşurken, MHP’de boğulmak isteniyor.

Bu akşam çok uzatmayacağım, tane tane söyleyecek, net ifadelerle konuşacağım: 15 Mayıs’ta Olağanüstü Büyük Kurultayımız yoktur.

 Bu davaya gönül vermiş hiçbir kardeşim okyanus ötesi merkezli oyunun figüranı haline gelmemeli, sözde kurultay tuzağına düşmemelidir.

MUHALİFLER SUÇ İŞLİYOR!

MHP’yi kaos içerisinde göstermek, MHP’yi engellemeye çalışmak bedel ve vebali ağır bir teşebbüstür. Buna da göz yumulmaz.

Sökük elbisede olursa dikilir, zilhniyet ve niyette olursa çaresi yoktur. Korsan ve karaborsa emellerin tedavi ve düzelme şansı hiç yoktur.

Buna rağmen kurultay yer, tarih ve zamanı açıklayanlar, verilmiş mahkeme kararlarının hilafına davranarak suç işlemektedir.

Sözümü yine Yusuf Has Hacib’in anlamlı bir öğüdüyle bitirmek istiyor, akıl, sağduyu ve basiret yolundan kimsenin çıkmamasını ümit ediyorum:

“Hafife alma, beyler yanan ateştir, yanan ateş yaklaşana bir felakettir. Töre sudur, akarsa nimet taşar.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.