George Michael Gay Olduğu İçin mi Öldü?

by haberola 7.789 views8

George Michael Gay Olduğu İçin mi Öldü?

Yeter ki ünlü olsun, anında dibi düşen kızlar vaktiyle George Micheal denen türkücüye de deliriyordu. Ancak bir de baktılar ki gözlerini kapatıp onbin türlü fantezi ile süsledikleri bizim George Michael bildiğiniz yumuşacık bir ablaymış. Hayalleri söndü, günlerce yas tuttular. Tabii atlattılar ve sonra başka ünlüler ile şenlendirdiler fantezi dünyalarını.

Ünlü sevdalısı kızların hayallerinden silinen George Michael‘ı sık sık arabasına attığı amelelere verirken yakalanma haberleri ile duyduk. O da değişik bir durum. Israrla arabada ya da umuma açık tuvaletlerde iş tutuyordu ve ısrarla hep amelelere veriyordu. Bir de yakalanıyordu salak. Ve duyduk ki ölmüş. Peki, başlıktaki soruya gelirsek, George Michael gay olduğu için mi öldü? Yanıtı verelim: Hayır. Bunun gerekçelerini ilerleyen günlerde açıklayacağız. Şimdi açıklamıyoruz çünkü dünya böylesi bir şoka henüz hazır değil. haberola.com böyle dedi.

Kalbi yetmemiş ablanın

George Michael’ın menajeri Michael Lippman, ünlü şarkıcının ölüm nedenini “kalp yetmezliği” olarak açıkladı.

Oxfordshire’daki evinde hayatını kaybeden ünlü şarkıcının ölüm nedeni hakkında daha önce polisten yapılan açıklamada, “şüpheli bir durum” olmadığı belirtilmişti.

Polis açıklamasında, ambulansın, Michael’ın yaşadığı eve yerel saatle 13.42’de ulaştığı ancak 53 yaşındaki şarkıcının ölü bulunduğu belirtildi.

Ezikti, hep ezik kaldı

Babası 1950’li yıllarda İngiltere’ye göç eden Güney Kıbrıslı Rum bir lokantacı, annesi ise İngiliz bir dansçı olan Michael’ın asıl adı Georgios Kyriacos Panayiotou’ydu. 1980’li yıllarda Wham! grubuyla ün kazanan George Michael daha sonra solo kariyerine başlamış ve pop müzik tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı sanatçılarından biri olmuştu.

George Michael en rezil gaylerden biriydi

George Michael Gay Olduğu İçin mi Öldü?Bir Noel gününde ölen George Michael’ın birçok hayranı, sosyal medyada, ünlü şarkıcının “Last Christmas” (Geçen Noel) parçasının video klibini paylaşarak, bu acı tesadüfe dikkat çekti.

2011 yılında zatürre olarak, haftalarca Avusturya’nın başkenti Viyana’daki bir hastanede tedavi gören Michael, iyileştikten sonra yaptığı açıklamada, ölümden döndüğünü söylemişti.

İngiliz şarkıcının son 10 yılda uyuşturucu sorunları olduğu biliniyordu. 2006 yılında uyuşturucu aldıktan sonra araç kullandığını itiraf eden Michael’ın ehliyetine iki yıl el konulmuştu.

Michael 2010’da da Londra’da aracıyla bir fotoğrafçı dükkanına girmiş, kaza sonrası gözaltına alınmış ve yine uyuşturucu aldığını kabul etmişti. Sekiz hafta cezaevinde kalan Michael’ın ehliyetine yine el konulmuştu.

Yıllarca cinsel tercihi hakkında açıklama yapmayı reddeden Michael, 1998 yılında ABD’de sonradan polis olduğu ortaya çıkan bir erkeğe bir parkın tuvaletinde cinsel ilişki teklifinde bulunması sonrası gözaltına alınmasının ardından eşcinsel olduğunu söylemişti.

haberola.com’un Michael’e yakın kaynaklardan öğrendiğine göre en sevdiği kategori public’ti. Daha da özelde toilet ve car kategorilerine hastaydı.

Comments (8)

  1. Siz nasıl bir haber sitesisiniz bu nasıl bir haber nasıl bir üslup utanmanız Yok mu insanlara bunları okutarak marjinal olduğunuzu ya da fark yarattığınızı mı düşünüyorsunuz? Hayatımda böyle bir haber metni okumadım hele ki bir ölünün ardından şunları yazmak basın etiğinin neresinde var? Basınla veya bu sektörle profesyonel olarak hiçbir ilginizin olmadığı belli ama siz ve sizin gibiler oldukça bu halk hep geri kalmaya devam edecek. Yorumumu yayınlamayacaksınız biliyorum ama en azından okuyup bir şeyler anlamaya çalışırsınız.

  2. Rezil herif.Sen kimsin ki boyle elestirirsin dunyaca unlu sarkiciyi?Kendinize gelin.Nefret edebilirsirsin ama boyle yazmaya hakkin yok.Sende benim gordugim en rezil herifsin.Cehenneme git

  3. Kimsenin cinsel tercihi seni ilgilendirmez.Adamın derdi seni mi gerdi aq gerizekalı amelesi seni.Ama bence cinsel hayatı sorunlu olan sensin öyle azmış kudurmuşsun ki kendi hayatın renksiz olduğundan ve muhtemelen kendi kuduruk sayko iğrenç iç diünyanda yaşadığından böyle milletin üstüne hırlıyorsun.Ayağını denk al haddini bil.O bütün dünyaya adını duyurmuş ünlü bi sanatçı şense eline iki bilgisayar verilince sevinçten bi tek bilgisayarı g… sokmadığı kalmış bi amelesin .Bu şekilde haberler yapmaya devam etme. ezik şizofren seni

  4. Aşağılık bir pisliksin.Karşındaki kim olursa olsun böyle bir haber yapılamaz.Sizin yaptığınız habere tüküreyim.Homofobikliği sınırlarda yaşayan bir kahpesin belliki.Umarım geberip gidersiniz de insanlar rahat eder.Böyle bir haberciliğin olamayacağı gibi insanlık da olamaz.Ayrıca George Michael’ın başarılarını sen rüyanda bile göremezsin ki ezik demişsin zavallı seni.Ellerin klavye tutamaz hale gelirsin umarım da böyle aptalca yazılar yazmazsın birdaha.

  5. Senin gibiler yangında bile kurtarılmayacak

  6. S. enin gibiler yangında bile kurtarılmayacak

  7. Asil ezigin kim oldugu belli yazdiklarindan, dunyaya gelmis en onemli yeteneklerden birisini bu sekilde elestiremezsin seni homofobic, git ofkeni baska yere kus..

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>